توسعه مهارت‌های ارتباطی – شبکه‌سازی فردی + فایل صوتی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Personal Networking یا شبکه‌سازی یکی از ضروری‌ترین مهارت‌های فردی برای کارآفرینان است. ارتباطات و حضور قوی در زیست‌بوم کارآفرینی به شما کمک می‌کند تا با کارآفرینان دیگر آشنا شوید و در تبدیل ایده خود به کسب‌وکاری موفق، از آن‌ها کمک بگیرید. شبکه‌سازی را «ایجاد گروهی از آشنایان، همکاران و افراد دیگر و برقراری ارتباط منظم با آن‌ها به‌منظور بهره‌مندی متقابل» تعریف می‌کنند.

توانایی ایجاد شبکه یکی از حیاتی‌ترین مهارت‌هایی است که هر کارآفرین باید یاد بگیرد. خیلی از افراد در دوره‌های مختلف شبکه‌سازی شرکت می‌کنند اما تعداد کمی از آن‌ها می‌توانند شبکه‌های مؤثری ایجاد کنند. شبکه‌سازی فقط خارج شدن از منزل یا محیط کار و ملاقات با افراد دیگر نیست. شبکه‌سازی برنامه‌ای ساختاریافته است که از طریق آن می‌توانید با افراد دیگر آشنا شوید. آن‌ها می‌توانند کسب‌وکار شما را به دیگران معرفی کنند یا ممکن است در آینده در راه‌اندازی یک کسب‌وکار به شما کمک کنند.

مهارت شبکه سازی alinaziri.com

نیازی نیست که برای شبکه‌سازی تنها افرادی قدرتمند در شبکه خود داشته باشید، بلکه می‌توانید از اطرافیان شروع کنید و شبکه خود را به کمک آن‌ها ایجاد کرده و گسترش دهید. این کار در ابتدا ممکن است دشوار باشد ولی با کمک گام‌هایی می‌توانید این مهارت را فراگیرید.

به کارآفرینان توصیه می‌شود که با حضور در رویدادهای مرتبط با حوزه‌های فعالیت خود با افراد جدید آشنا شوند، با آن‌ها تبادل‌نظر کنند، ایده‌های خود را با آن‌ها در میان بگذارند تا شاید برای ایده‌های خود همکار و یا سرمایه‌گذار جذب کنند. رویدادهای مختلفی در حوزه کارآفرینی و کسب‌وکارهای نوپا به‌خصوص در فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار می‌شود که می‌تواند بستری برای شبکه‌سازی حرفه‌ای باشد.

توسعه مهارت‌های ارتباطی – شبکه‌سازی فردی + فایل صوتی
۵ (۱۰۰%) ۱ رای ثبت شده است.

مدیریت

برای یافتن راه‌حل‌های علمی و ساختن پله پله‌ی زندگی در ابعاد مادی و معنوی، نیازمند تغییر در زندگی هستیم. سعی داریم مأمنی پربار و پشتیبانی جامع در این فضا برای شما آماده کنیم تا باهم تغییر را تجربه کرده و تحول خود را جشن بگیریم. علی نظیری

نمایش سایر پست‌ها - وبسایت نویسنده

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *