بررسی دققیق تر سیستم های فروش روندمحور

علی نظیری استراتژی فروش
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

در این مقاله به ویژگی های سیستم فروش روند محور میپردازیم و آن را بطور دقیقتر تحلیل می‌کنیم.

بررسی بیشتر این سیستم فروش، کمک خواهد کرد تا در انتخاب یک سیستم اثربخش بهتر عمل کنیم و با توجه به نیاز های سازمان دست به اتخاذ استراتژی بزنیم.

باید این موارد را درنظر بگیریم که در سیستم فروش روندمحور رفتار هریک از کارکنان مورد بررسی مدیران واقع می‌شود و باید اقدامات به همان گونه، و از همان طریقی که مدیرت دستور میدهد، انجام شود. در این سیستم دیگر اهمیتی ندارد که کارمندان چه مقدار سرمایه برای شرکت جمع آوری میکنند و چقدر می‌فروشند، بلکه تنها این مهم است که هریک چه رفتاری از خود نشان می‌دهند.

 

در واقع در این سیستم ها رعایت یکسری قوانین و مقررات است که باعث ترفیع و پاداش می شود.

 

از طرفی هم نمی‌توان گفت در سیستم های نتیجه گرا، سود و پوریانت کارکنان بیشتر است. موارد زیادی مشاهده شده که خلاف آن را ثابت میکند.

در سیستم های فروش روندمحور نمی‌توان با مشاهده چند فاکتور ساده، ویژگی و شایستگی های یک عضو تیم را بررسی کرد، بلکه  به زمان بیشتری برای تصمیم گیری در مورد هریک از اعضای تیم نیاز است تا با سنجش شایستگی های هر فرد تصمیمی دقیق برای آینده کاری وی گرفته شود.

در این سیستم اگر تصور کنیم کسی به مقدار فروش فکر نمی کند اشتباه است. در واقع می توان گفت که: کسانی هستند که به فروش فکر می‌کنند و معتقدند که سایرین کافی است فقط به حرف هاب آنها توجه کنند.

اعضای این سیستم ها باید از هوشیاری بالایی برخوردار باشند زیرا می توانند بدون اینکه دستاورد قابل توجهی برای سازمان داشته باشند، پله های ترقی را طی کرده و در جایگاه بالاتری قرار بگیرند و این مسئله برای آنها موقعیت بهتری را از لحاظ مالی رقم خواهد زد.

یک مزیت بزرگ در این سیستم ها این است که با بررسی عملکرد کارکنان می‌توان بین کارمندانی که دلسوزانه برای سازمان ارزش آفرینی می‌کنند و به مجموعه‌ی خود عشق می‌ورزند و دوست دارند هرطوری که هست در سازمان تلاش خود را انجام دهند، و سایر کارمندان که علاقه چندانی به پیشرفت در این مجموعه ندارند، تفکیک قائل شد.

ازین رو، این سیستم های فروش که با تحلیل رفتار کارکنان (و نه مقدار سودآوری هریک)، سعی در پیشبرد و ارزش افزایی دارند، فضای مناسبی برای ترفیع رتبه و دریافت امتیازات به حساب می‌آیند…

بررسی دققیق تر سیستم های فروش روندمحور
۴٫۵ (۹۰%) ۲ رای ثبت شده است.

مدیریت

برای یافتن راه‌حل‌های علمی و ساختن پله پله‌ی زندگی در ابعاد مادی و معنوی، نیازمند تغییر در زندگی هستیم. سعی داریم مأمنی پربار و پشتیبانی جامع در این فضا برای شما آماده کنیم تا باهم تغییر را تجربه کرده و تحول خود را جشن بگیریم. علی نظیری

نمایش سایر پست‌ها - وبسایت نویسنده

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *